1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Symbolbild EU Türkei Flagge (picture-alliance/dpa)

BE-Turqi: Boll me lojën kukafshehthi

Kore e Veriut: Poster propagandistik kundër SHBA

Koreja e Veriut: Rrënjët e urrejtjes ndaj SHBA

China 2017 BRICS Gipfel - Putin (picture alliance/TASS/dpa/G. Sysoyev)

Putini paralajmëron nga "katastrofa globale"

Alfred Grosser

Gjermania dhe Franca - Fqinjë me probleme të krahasueshme

Deutschland wählt DW Interview mit Joachim Herrmann (DW/R. Oberhammer)

Herrmann: Bisedimet e anëtarësimit me Turqinë të ndalen

Polen Warschau unter dt.Besatzung/Strassenszene 1939 (picture-alliance/akg-images)

Polonia kërkon një bilion dollarë nga Gjermania

Shiko videon 26:29
Shiko videon 07:03

Video të tjera

Merkel dhe Schulz - duel apo duet?

Kthimi i romëve - Falë Gjermanisë me shtëpi në Shqipëri

Katedralja e Prishtinës merr zyrtarisht emrin "Nënë Tereza"

Çfarë solli takimi Thaçi - Vuçiq dhe pse diaspora është më nacionaliste se vendorët?